Vsetínský Lapač se otevřel předškolákům

Děti z mateřinky Na Kopečku si prohlédly poháry. Foto: Město Vsetín.Vsetín – Pro více než dvě stovky dětí ze vsetínských mateřinek se ve čtvrtek 3. listopadu 2016 otevřel v rámci dni otevřených dveří zimní stadion Na Lapači. 

Den otevřených dveří na zimním stadionu Na Lapači si ve čtvrtek 3. listopadu 2016 užily více jak dvě stovky předškoláků. Na stadion tak zavítaly děti ze vsetínských mateřinek Luh, Rokytnice, Sychrov, Kobzáňova, Na Kopečku a Benátky a také mateřinka z nedaleké Jablůnky.

„V rámci dopoledního programu si předškoláci prohlédli zimní stadion a jeho zázemí, vyzkoušeli si střelbu na branku, prohlédli si poháry v klubovně, měli možnost si pohrát na hromadě sněhu nebo zacvičit si v nové rozcvičovně,“ vyjmenoval program Daniel Tobola, jednatel VHK Robe Vsetín.

Takto se z návštěvy vsetínského zimáku radovaly děti z MŠ Sychrov. Foto: Město Vsetín.
Takto se z návštěvy vsetínského zimáku radovaly děti z MŠ Sychrov. Foto: Město Vsetín.

Malí návštěvníci rovněž zavítali do šatny A-týmu, který se jim předvedl i při tréninku na ledě po středečním vítězném utkání v Hodoníně. Děti si společně se svými učitelkami užily příjemné dopoledne a seznámily se také s „oživlým“ maskotem z loga vsetínského klubu, jenž děti pobavil na ledové ploše.

„Náš klub se těší ze zájmu malých dětí o sport a snad se i dnes někdo z předškoláků rozhodl, že se lední hokej stane jeho denní součástí po celý život. Celá tato akce samozřejmě směřuje k náboru dalších nových malých zájemců o hokej na Vsetíně,“ uvedl Tobola a vzkázal: „Rodiče neváhejte, a přiveďte svého syna na trénink přípravky, která je každou sobotu a neděli ráno. Hokejovou výstroj vám rádi zdarma zapůjčíme.“

Děti z mateřinky Na Kopečku si prohlédly poháry. Foto: Město Vsetín.
Děti z mateřinky Na Kopečku si prohlédly poháry. Foto: Město Vsetín.

Další hokejové utkání se na vsetínském stadionu bude konat v sobotu 5. listopadu od 17.30 hodin, kde vsetínští hokejisté odehrají 16. zápas letošní sezóny s HK Nový Jičín. Novinkou bude otevřený dětský koutek pro nejmenší fanoušky, přímo Na Lapači.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X