únor, 2018

2018út27úno18:00Jablonecko vítá olympioniky!18:00 Pořadatel: Magistrát města Jablonec nad Nisou Kraj:Liberecký krajOkres:Okres Jablonec nad NisouObec:Jablonec nad Nisou (okres Jablonec nad Nisou)Základní výběr událostí:Společnost,Sport Událost v krajiLiberecký kraj

Čas

(úterý) 18:00

Pořadatel

Magistrát města Jablonec nad Nisou Mírové náměstí 19, 467 51 Jablonec nad Nisou

Detaily události

Statutární město Jablonec nad Nisou přivítá sportovce bojující v Jižní Koreji v úterý 27. února v 18.00 hod. na Horním náměstí v Jablonci nad Nisou. Pozváni jsou olympionici z Jablonce a okolí. Kromě biatlonistů přijedou také běžkaři, sjezdař Ondřej Berndt a sáňkaři ze Smržovky.

„Účast tolika sportovců z Jablonecka na olympijských hrách vnímám jako důkaz, že u nás umíme nabídnout kvalitní podmínky pro různé druhy sportu. Přivítání olympioniků jednak má být příležitostí pro veřejnost setkat se se sportovními hvězdami a jednak poděkováním sportovcům za reprezentaci našeho regionu,“ říká jablonecký primátor Petr Beitl a zve obyvatele Jablonce i širokého okolí.

V programu bude letos chybět autogramiáda. Nebudou však chybět rozhovory se sportovci, kterých se ujme moderátor Honza Žíla. Pro fanoušky i sportovce bude připraven ohňostroj a koncert populární skupiny MIRAI.

Pozvaní sportovci:

Ondřej Berndt – alpské lyžování; Pavel Knop, Aleš Razým – běžecké lyžování; Markéta Davidová, Jessica Jislová, Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr, Adam Václavík, Veronika Vítková – biatlon; Antonín Brož, Lukáš Brož, Ondřej Hyman, Jaromír Kudera, Matěj Kvíčala, Tereza Nosková – saně

Důležité upozornění: 

Magistrát města Jablonec nad Nisou upozorňuje, že po celý den v úterý 27. února bude v souvislosti s akcí vítání olympioniků uzavřeno parkoviště na Horním náměstí. Žádáme řidiče, kteří zde parkují, aby svá vozidla včas, nejpozději v pondělí večer přemístili. Vozidla, která na parkovišti zůstanou, budou odtažena. Děkujeme za pochopení.

Vstupné (odkaz na pořadatele akce)

zdarma

Leave a Comment