Ilustrační obrázek - mince. Zdroj: pixabay.com.

Pomozte Toničce Kaplanové

Karlovy Vary – Na dobu neurčitou bylo Radou Karlovarského kraje odsouhlaseno uspořádání veřejné sbírky na pomoc dnes dvouleté Toničce Kaplanové, která od narození trpí kvadruspastickou formou dětské mozkové obrny a kataraktou obou očí.

Tonička Kaplanová od narození trpí kvadruspastickou formou dětské mozkové obrny, které jí znemožňuje běžný pohyb, a kataraktou obou očí. Vedení Karlovarského kraje v čele s hejtmankou Janou Vildumetzovou se proto rozhodlo uspořádat veřejnou sbírku na úhradu terapie v Neurorehabilitační klinice Axon v Praze.

„Tonička a její rodiče jsou velmi stateční a snaží se s onemocněním bojovat ze všech sil. To, co jim ovšem schází, jsou potřebné peníze. Vzhledem k pohybovým potížím by holčičce moc pomohla léčba na vysoce specializované soukromé klinice v Praze, která poskytuje intenzivní terapii pacientům s dětskou mozkovou obrnou. Věřím proto, že lidé nebudou k osudu malé Toničky lhostejní a společně se nám podaří vybrat co nejvíce finančních prostředků na zrealizování potřebné léčby,“ uvedla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová.

Jak přispět: 

Lidé budou moci přispívat do sběracích pokladniček, které budou umístěny na nejrůznějších akcích v regionu. Současně lze pomoci také prostřednictvím speciálního bankovního účtu číslo 115-5167200277/0100.

 

Aktualizace dne 20. března 2018: 

Veřejná sbírka byla ukončena dne 7. 2. 2018, kdy byla prostřednictvím darovací smlouvy ev. č. KK00263/2018 převedena vybraná finanční částka ve výši 68 742 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *