Staňte se lovcem příběhů

Fotosoutěž: Přerovské příběhy. Foto: Magistrát města Přerova.Přerov – Staňte se přerovským lovcem příběhů a získejte zajímavou finanční odměnu. Soutěž je uspořádána u příležitosti 760. výročí od povýšení osady na královské město.

Přemysl Otakar II. povýšil 28. ledna 1256 původní osadu na královské město. Rok 2016 se tak stává rokem oslav 760. výročí tohoto významného momentu pro Přerov. Město Přerov při této příležitosti vyhlásilo fotosoutěž Přerovské příběhy.

Jak se stát přerovským lovcem příběhů

Ulovte v přerovských ulicích zážitky všedního dne a zvěčněte aktuální příběh nebo zinscenujte děj, který se v Přerově stal. Příběh zachyťte do fotoaparátu na pěti snímcích a představte jeho děj. Fantazii se meze nekladou. Zasaďte přerovské prostředí do neuvěřitelného příběhu emocí, které se v něm odehrávají nebo mohou odehrávat každý den. Vytvořte nebo zvěčněte příběh vtipný, romantický, akční nebo třeba strašidelný.

 

 

„Pokud byl někdo v minulosti svědkem zajímavé akce, může vzít své známé, znovu celý příběh „přehrát“ a nafotit ho. K pěti snímkům je možno dodat i krátký komentář, který děj popíše,“ uvedla Lenka Tomečková z oddělení marketingu přerovského magistrátu.

Průběh soutěže

Fotosoutěž trvá od 2. května do 30. září 2016, příběhy lze zaslat emailem na adresu fotosoutez.prerov@email.cz. Od 3. do 16. října tohoto roku budou zaslané snímky zveřejněny na webových stránkách města, kde pro ně budou návštěvníci hlasovat. Pro tři nejlepší lovce příběhů je připravena finanční odměna ve výši 5.000, 3.000 a 2.000 Kč.

Snímky zaslané do soutěže nemohou být zaměřeny pornograficky, rasisticky či v rozporu s dobrými mravy.

Fotosoutěž: Přerovské příběhy. Foto: Magistrát města Přerova.
Fotosoutěž: Přerovské příběhy. Foto: Magistrát města Přerova.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X