Příbramský aquapark projde celkovou rekonstrukcí

Příbram – Příbramský aquapark se po téměř čtyřiceti letech dočká rekonstrukce. Nedílnou součástí je také dotazníkové šetření, které pomůže s budoucí podobou aquaparku i s průběhem jeho rekonstrukce.

Příbramský městský aquapark byl postaven v roce 1977. V současné době nevyhovující stav aquaparku je způsobem vlivem podfinancování a dosud prováděnými diskutabilními změnami. Současný stav již nenabízí možnost dílčích oprav, doplnění vybavení či kosmetických změn. Na vině je zastaralé vybavení a technologie na hranici životnosti. Aquapark také dosud nenabízí zařízení pro děti. To vše změní celková rekonstrukce aquaparku, s jejímž průběhem má pomoci také dotazníkové šetření.

Příbramský městský aquapark. Foto: Město Příbram.
Příbramský městský aquapark. Foto: Město Příbram.

Dotazníkové šetření

Dotazníkové šetření probíhá již nyní, a to na dvou frontách. Návštěvníci příbramského aquaparku se mohou zúčastnit dotazníkového šetření prostřednictvím dotazníku zveřejněného jednak v městském zpravodaji Kahan (vydání červen-červenec 2016), jednak vyplněním dotazníku online (online dotazník). Otázky se týkají například využívání aquaparku, jeho problémy, nespokojeností se stávajícími službami, chybějícími možnostmi, otázky se týkají také budoucí podoby aquaparku.

Dotazník je možné vyplnit do 31. srpna 2016. Vyplněné dotazníky prostřednictvím Kahanu je možné odevzdat do boxů v Infocentru v Zámečku-Ernestinu v Tyršově ulici denně od 10.00 do 16.00 hod., i v aquaparku v ulici Legionářů. Součástí tohoto dotazníku je také soutěž o volné vstupenky do aquaparku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X