O granty na rok 2017 lze žádat do půlky listopadu

Mapa památek hlavního města Prahy. Foto: Jana Motejlková. Zdroj: Interaktivní mapa Odboru památkové péče Magistrátu hl. m. Prahy.Praha – O granty hlavního města Prahy pro rok 2017 mohou žádat vlastníci památkově významných objektů do 14. listopadu 2016. Řízení je jednokolové.

Rada hl. m. Prahy vyhlásila dne 27. června 2016 granty vlastníkům památkově významných objektů na rok 2017. Řízení je jednokolové. O granty je možné žádat do 14. listopadu 2016. Žadatelé se mohou zúčastnit také seminářů, které jsou pro ně pořádány od roku 2015. Vloni bylo možné navštívit dva semináře v září, letos již proběhl seminář v červnu, přičemž další dva jsou naplánovány na září 2016.

Mapa památek hlavního města Prahy. Foto: Jana Motejlková. Zdroj: Interaktivní mapa Odboru památkové péče Magistrátu hl. m. Prahy.
Mapa památek hlavního města Prahy. Foto: Jana Motejlková. Zdroj: Interaktivní mapa Odboru památkové péče Magistrátu hl. m. Prahy.

Kdo může požádat o granty

Granty vlastníkům památkově významných objektů pro rok 2017 budou poskytovány:

  • na nemovité kulturní památky,
  • na nemovité objekty v Pražské památkové rezervaci,
  • ve vesnických rezervacích na území hlavního města Prahy (Stodůlky, Ruzyně),
  • na nemovité objekty v památkových zónách,
  • na restaurování movitých kulturních památek, pokud jsou umístěny na veřejně přístupném místě na území hlavního města Prahy.

Chci požádat o grant:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X