Na megaskluzavkovou akci zdarma za dobrý nápad

Skatepark v Příbrami. Foto: Město Příbram.Příbram – Za dobrý nápad můžete získat vstupenku na megaskluzavkovou akci „Příbram bude jezdit po zadku“. Diskuse proběhne v příbramském skateparku dne 26. srpna 2016 od 18.00 hod.

Pyramidy, bazén či schůdky? O tom, jak by měl nový příbramský skatepark vypadat, mají jeho uživatelé určitě jasno. Přesto radnice nedávno vyzvala širokou veřejnost, aby se právě k úpravám ve skateparku a Junior klubu vyjádřila. K rukám místostarostky města Příbrami Aleny Ženíškové přišla řada námětů a nápadů, které budou mimo jiné tématem setkání a budou vyhodnoceny přímo ve stávajícím skateparku (uzávěrka návrhů byla 19. srpna 2016).

V prostoru příbramského skateparku se uskuteční diskuse se širokou veřejností v pátek 26. srpna 2016 od 18.00 hod.

Kromě autorů námětů byli přizváni i odborníci na „skejťáckou“ problematiku, včetně specialistů na návrhy, projektování a výstavbu skateparků a bikeparků. Na Vaše dotazy bude na místě odpovídat také vedení města a městský architekt.

Pokud to bude možné, prostřednictvím Vašich médií zveme širokou veřejnost a zejména mládež, aby v pátek 26. srpna od 18 hodin do skateparku přišli a podělili se o své nápady, postřehy a myšlenky nejen na téma nového skateparku, ale i Junior klubu.

Každý dobrý nápad odměníme vstupenkou na megaskluzavkovou akci „Příbram bude jezdit po zadku“, která se v Příbrami uskuteční v neděli 28. srpna od 10 do 17 hodin na třídě Osvobození.

Zelená páteř města

Vedení města Příbrami již před časem oznámilo, že v příštím roce plánuje rozsáhlé investice do areálu Nového rybníka a jeho okolí v rámci projektu Zelená páteř města. Chystá se revitalizace rybníka a ostrova, výstavba nové kryté terasy s občerstvením, vybudování nové in-line dráhy, cyklostezky a dalších zajímavých herních prvků pro děti a moderního zázemí pro rekreační pobyt. Připravuje se také oprava stávajícího skateparku, který s areálem Nového rybníka sousedí. Rovněž budova Junior klubu by měla projít velkou rekonstrukcí a to včetně zřízení velké letní terasy pro koncerty a sezónní občerstvení.

Skatepark v Příbrami. Foto: Město Příbram.
Skatepark v Příbrami. Foto: Město Příbram.

Další informace: 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X