Březnová výzva našim čtenářům!

Česká republika – Máte zajímavé fotografie z oblasti kultury a chcete se o ně podělit? Pak přesně pro Vás je Výzva čtenářům zpravodajského webu navstivime.cz.

Výzva platí v období od 1. března do 31. března 2015.

 

Chystáte se navštívit v tomto měsíci jakoukoli výstavu, která se koná v České republice? Rádi byste se o své zážitky a fotografie podělili s ostatními? Pak je výzva přesně pro Vás!

Navštivte výstavu, která Vás zajímá, sepište nám své dojmy a zážitky – co se Vám líbilo, co Vám na výstavě chybělo, jak na Vás výstava působila. K textu připojte 5 vlastních fotografií z výstavy ve formátu 600×450 px a nezapomeňte nám také připsat popisek fotografie (co na té které fotografii najdeme). Nezapomeňte na závěr napsat Vaše skutečné jméno, abychom věděli, koho máme citovat a komu přisoudit autorství fotografií! Vše odešlete na emailovou adresu redakce@navstivime.cz.

Informace k výstavám nám poslouží při psaní článků, díky nimž se chceme přiblížit Vám, našim čtenářům!

Nechceme nikoho diskriminovat a proto vydáme všechny Vaše zaslané názory a fotografie. O tom, že jsme použili v článku Váš názor a Vaše fotografie, Vás budeme informovat emailem, abyste se i Vy mohli pochlubit své rodině, přátelům či spolupracovníkům…

Vyhrazujeme si však právo na to odmítnout názory, které budou v rozporu s platnými zákony ČR.

Redakce navstivime.cz 🙂