Články

Stavební výstava Stavíme, bydlíme proběhne také v Uherském Hradišti

Uherské Hradiště – Ve dnech 6. a 7. dubna 2018 se uskuteční již čtrnáctý ročník stavební výstavy Stavíme, bydlíme Uherské Hradiště. Nejen zajímavé expozice více než padesáti firem, ale také přednášky na zajímavá témata, prostě vše, co souvisí se stavbou či rekonstrukcí domu nebo bytu a vylepšení stávajícího bydlení.

Česko čeká obrovský jarní úklid

Česká republika – Obrovská uklízecí akce celorepublikového rozměru “Ukliďme svět, Ukliďme Česko” je za rohem. Již 7. dubna 2018 vyrazí desetitisíce dobrovolníků uklidit různá zákoutí naší republiky.

Jubilejní ročník výstavy Stavíme, Bydlíme Třebíč je za dveřmi

Třebíč – Patnáctý ročník stavební výstavy Stavíme, bydlíme Třebíč je za dveřmi. Přes třicet expozic souvisejících se stavbou a rekonstrukcí domu nebo bytu doplní ve svém jubileu poprvé také odpolední bloky přednášek a diskusních dílen.  Stavební výstava Stavíme, bydlíme Třebíč proběhne ve dnech 7. a 8. února 2018 v budově Fórum v Třebíči. Letošní patnáctý ročník …

Jubilejní ročník výstavy Stavíme, Bydlíme Třebíč je za dveřmiRead More »

Brněnské vánoce 2017

Brno – Brněnské vánoce 2017 probíhají již od soboty 25. listopadu 2017. Nadupané předvánoční období nabídne zejména náměstí Svobody, které právě od zmiňované soboty nabízí program až do 23. prosince 2017.

Gordický UZEL rozvázán!

Ústí nad Labem – Tři dny plné deskových her, to byl Gordický UZEL, který si připravil Herní klub UZEL ve dnech 17. až 19. listopadu 2017 v Ústí nad Labem. Prodloužený víkend přinesl přátelskou atmosféru a příjemné prostředí. Nechyběla ani soutěž o ceny v karetní hře Bang!

Pardubické vánoce 2017

Pardubice – Přípravy letošních adventních a vánočních akcí v Pardubicích jsou v plném proudu. Vánoční výzdoba, předvánoční nálada i atmosféra a plno zajímavých akcí. Symbolem letošních pardubických vánoc bude perník. Přečtěte si, co se letos chystá.

Oslavy Dne vítězství 2018

Česká republika – Den 8. května je v České republice neodmyslitelně spjat se státním svátkem Dne vítězství. Tímto dnem si připomínáme konec druhé světové války – dne 8. května 1945 byla podepsána úplná a bezpodmínečná kapitulace Německa.